O nás v médiích:

Filosofie

ENGINE HOME - ŘEŠENÍ PRO FUNGUJÍCÍ DOMÁCNOST A ČAS NA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Engine je motor, engine je síla pro pohyb vpřed. Chceme ji poskytnout také ženám a matkám, které vytvářejí domov. Pánům a otcům více času pro koníčky a záliby bez výčitek svědomí.

Engine Home Vám prostřednictvím filipínských hospodyní nabízí vyzkoušené řešení jak získat prostor pro zážitky všech členů rodiny.

Filipíny jsou tradiční zemí původu „nannies“ – neboli chův a hospodyní. Hospodyně z Filipín se stává na čas dalším, mimořádně diskrétním členem a pomocníkem Vaší domácnosti, se kterým neztratíte pocit soukromí. Filipínské ženy jsou pracovité, loajální, ochotné a pečlivé, trpělivé a spolehlivé v péči o děti a seniory, důkladné v péči o domácnost.

ENGINE HOME – PRO RODINY S DĚTMI

Všichni rodiče si přejí pro své děti i pro sebe harmonický domov a zázemí, dostatek času, tvůrčí energie a lásky. Touha po sladění péče o domácnost, pracovních povinností a času plně stráveného s dětmi ale mnohdy vede k fyzickému i psychickému vyčerpání.

Engine Home Vám prostřednictvím filipínských hospodyní umožní vytvořit dokonalou harmonii domácnosti s dětmi a čas pro spokojenost každého člena rodiny.

Do Vašeho života i života Vašich děti vnese také angličtinu - Vašich hovorů se neúčastní, dokud nezačnete sami mluvit anglicky, Vaše děti ale začnou přirozeně angličtinu používat velmi brzy a naučí se také respektovat jinou kulturu a národnost.

Už nemusíte plánovat večeři s přáteli týden dopředu. Stačí ráno vstát a rozhodnout se, svůj program přizpůsobíte okamžitě…jen poprosíte vaší nanny aby místo žehlení třeba pohlídala děti. Už se vám nestane, že jedno dítě stůně a vy nemůžete s druhým ven. Nemusíte zvonit na sousedy, aby jedno dítě pohlídali, protože potřebujete jet s druhým na pohotovost…

Na základě Vašich požadavků společně vybereme uchazečku s nejlepšími předpoklady stát se skutečnou oporou Vašeho domova v době nejnáročnějších požadavků na čas a úsilí. Ptejte se nás.* Jsme připraveni předat Vám všechny potřebné informace i zkušenosti našich klientů i vlastní.

ENGINE HOME - PRO RODINY SE SENIORY

Naše služby se kromě zprostředkování chův a hospodyň do rodin s dětmi zaměřují i na pomoc seniorům.

Naší filozofií je poskytnout rodinám pomoc prostřednictvím stálého člena domácnosti, který je diskrétní, nenápadný, přesto však vždy připravený a ochotný pomoci.

Pokud tedy nehledáte pomoc k dětem, ale právě naopak řešíte možná ještě naléhavější situaci se svými rodiči či prarodiči, může být i pro Vás filipínská pečovatelka tou správnou volbou.

Přinášíme možnost nemocným, nemohoucím nebo ovdovělým seniorům zůstat i nadále v prostředí důvěrně známém a namísto řešení v rámci různých ústavů poskytnout pomoc přímo domu.

Nabízíme řadu profesionálních pečovatelek a zdravotních sester s mezinárodními certifikáty v oborech poskytování péče tělesně či mentálně hendikepovaným, nemocným dětem i seniorům. Naši zaměstnanci jsou absolventi kurzů na záchranu životních funkcí, vyškoleni v podávání léků, v poskytování hygienické péče a mají mnohaletou praxi.

Na základě Vašich požadavků společně vybereme uchazečku s nejlepšími předpoklady stát se skutečnou oporou Vašeho domova v době nejnáročnějších požadavků na čas a úsilí. Ptejte se nás.* Jsme připraveni předat Vám všechny potřebné informace i zkušenosti našich klientů i vlastní.

Kontakt

ENGINE HOME s.r.o.
Adresa kanceláře:
Evropská 11
Praha 6 - 160 00
Česká Republika

home.engine.cz@gmail.com


Zvětšit mapu


Objednejte si svou hospodyni

přejděte na kompletní formulář nebo níže vyplňte Váš kontakt a rádi se s Vámi spojíme.